YARI PREFABRİK KÜMES

Yarı Prefabrik Kümes Tam Prefabrik Kümese göre daha ekonomik bir fiyata sahiptir. Şirketimiz 70 m2 den 500 m2'ye kadar kapalı alana sahip Yarı Prefabrik Kümes imalatını, yerinde kurulum ve montajını yapabilmektedir. Yarı Prefabrik Kümes fiyat açısından çok makul seviyededir.

Ayrıca Yarı Prefabrik Kümes sahibi olduğunuzda Tarım Bakanlığı onaylı "Kümes İşletme Belgesi" sahibi olabiliyorsunuz. Yani kümesiniz yasal bir kümes işletmesi statüsü kazanıyor. Bu sayede resmi kurumlardan sektörle alakalı Tavukçuluk Desteklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu destekler ülkemizde bölge bölge, hatta il il değişkenlik göstermektedir.

Bu nedenle en doğru bilgiyi bulunduğunuz yerde aşağıdaki resmi kurumları bizzat ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

  • İl / İlçe Tarım Müdürlüğü
  • İl / İlçe Kosgeb Ofisleri
  • İl merkezlerindeki Avrupa Birliği Kalkınma Ajansı Büroları

Yarı Prefabrik Kümes almak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Her bütçeye uygun Yarı Prefabrik Kümes modellerimizle yılın on iki ayı hizmetinizdeyiz.

 

Yarı Prefabrik Kümes, Yarı Prefabrik Kümes Satışı, Yarı Prefabrik Kümes Maliyeti, Yarı Prefabrik Kümes Fiyatları, Yarı Prefabrik Kümes Yapımı, Yarı Prefabrik Kümes Kurulumu, Yarı Prefabrik Kümes İmalatı, Yarı Prefabrik Kümes Çeşitleri, Yarı Prefabrik Kümes Modelleri, Satılık Yarı Prefabrik Kümes, Sahibinden Yarı Prefabrik Kümes, Ucuz Yarı Prefabrik Kümes

 

 

Paylaş