Afyon Yarka Tavukçuluk Türkiye'nin değişik illerinde konuşlanmış salma kümeslerinde ayağı yerde gezer şekilde büyük bir özenle yetiştirdiği ve büyüttüğü,  sağlıklı olmaları konusunda bir çoğu ithal olan en kaliteli firmaların aşılarını kullanarak, bünyesinde çalıştırdığı Veteriner Hekimler nezaretinde Aşı Programı'nı tamamlamış bir şekilde aşağıdaki günlerine gelmiş Atak-s, Lohman Brown, Nick Brown, Isa Brown, Isa Tinted, Bovans Brown, Bovans White, Tinted White, Ligorin, Broiler, Pleymuth, Sasso, Sussex cinsi Yarkaları kendine ait nakliye araçları ve ekibiyle, nakliye ücreti almadan müşterilerinin adreslerine teslim etmektedir. 

          (16 Haftalık)            25,00 TL

          (17 Haftalık)            26,00 TL

          (18 Haftalık)            27,00 TL

          (19 Haftalık)            28,00 TL 

           Bu fiyatların altında satılan Yarka'lara kuşkuyla bakın. Çünkü Ya Aşıları eksik yapılmıştır, Ya haftalığına oranla Gramajları düşüktür, Ya 1.Kan(safkan) değildir, Ya da Yarka değil yumurta verimi düşmüş yaşlı Tavuk'tur. Unutmayın Kalite ucuza alınmaz..

* %8 Kdv Hariçtir.    Güncelleme Tarihi: 29.07.2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

* İllere göre (uzaklık-yakınlık) fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu nedenle Sipariş verirken teslim edilecek il'e göre Fiyat sorunuz.

Paylaş