TAVUK FİYATLARI

YARKA FİYATLARI

Tavuk Fiyatları, Yarka Fiyatları, Canlı Yumurta Tavuğu Fiyatları mevsimlere göre değişkenlik göstermekle birlikte Afyon Tavukçuluk Türkiye'nin değişik illerinde konuşlanmış salma kümeslerinde ayağı yerde gezer şekilde büyük bir özenle yetiştirdiği ve büyüttüğü,  sağlıklı olmaları konusunda bir çoğu ithal olan en kaliteli firmaların aşılarını kullanarak, bünyesindeki Veteriner Hekimler nezaretinde Aşı Programı'nı tamamlamış bir şekilde aşağıdaki günlerine gelmiş Atak-s, Lohman Brown, Nick Brown, Tinted cinsi Yarkaları kendine ait nakliye araçları ve ekibiyle, nakliye ücreti almadan müşterilerinin adreslerine teslim etmektedir. Tüm cinsler her zaman stokta olmayabilir.

Satışta olan ırklarımızı öğrenmek, hafta ve fiyat bilgisini almak için lütfen bizi arayınız. Sorularınız için Telefonumuz;  05071434523

 

* Bu fiyatların altında satılan Yarka'lara kuşkuyla bakın. Çünkü Ya Aşıları eksik yapılmıştır, Ya haftalığına oranla Gramajları düşüktür, Ya 1.Kan(safkan) değildir, Ya da Yarka değil yumurta verimi düşmüş yaşlı Tavuk'tur. Unutmayın Kalite ucuza alınmaz..

* En az satış 200-250 Adettir. 

* %8 Kdv Hariçtir.    Güncelleme Tarihi: 01.06.2020

* İllere göre (uzaklık-yakınlık) fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu nedenle Sipariş verirken teslim edilecek il'e göre Tavuk Fiyatları sorunuz.

 

Ataks Tavuk Fiyatları

Ataks Yarka Fiyatları

Lohman Tavuk Fiyatları

Lohman Yarka Fiyatları

Tinted Tavuk Fiyatları

Tinted Yarka Fiyatları

 

Paylaş