Tavuk Fiyatları mevsimlere göre değişkenlik göstermekle birlikte Afyon Yarka Tavukçuluk Türkiye'nin değişik illerinde konuşlanmış salma kümeslerinde ayağı yerde gezer şekilde büyük bir özenle yetiştirdiği ve büyüttüğü,  sağlıklı olmaları konusunda bir çoğu ithal olan en kaliteli firmaların aşılarını kullanarak, bünyesinde çalıştırdığı Veteriner Hekimler nezaretinde Aşı Programı'nı tamamlamış bir şekilde aşağıdaki günlerine gelmiş Atak-s, Lohman Brown, Nick Brown, Isa Tinted cinsi Yarkaları kendine ait nakliye araçları ve ekibiyle, nakliye ücreti almadan müşterilerinin adreslerine teslim etmektedir. Tüm cinsler her zaman stokta olmayabilir. Satışta olan ırkları telefonda öğreniniz.

          (16 Haftalık)            25,00 TL

          (17 Haftalık)            26,00 TL

          (18 Haftalık)            27,00 TL

          (19 Haftalık)            28,00 TL 

           Bu fiyatların altında satılan Yarka'lara kuşkuyla bakın. Çünkü Ya Aşıları eksik yapılmıştır, Ya haftalığına oranla Gramajları düşüktür, Ya 1.Kan(safkan) değildir, Ya da Yarka değil yumurta verimi düşmüş yaşlı Tavuk'tur. Unutmayın Kalite ucuza alınmaz..

* %8 Kdv Hariçtir.    Güncelleme Tarihi: 29.07.2019

* İllere göre (uzaklık-yakınlık) fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu nedenle Sipariş verirken teslim edilecek il'e göre Tavuk Fiyatları sorunuz.

Paylaş