AFYON YARKA Tavuk Satışı sektöründe 1987'den bugüne faaliyet göstermektedir. Değişik şehirlerdeki Yarka Yetiştirme Kümeslerinde yıllık  2,5-3 milyon  adet Yarka (özellikle Yumurtacı Irklar) yetiştirmektedir. Araç filosunda kendisine ait ve sürekli yenilediği son model 14 adet özel yapım taşıma kafesli irili ufaklı sevkiyat araçlarıyla yılın 12 ayı müşterilerinin sipariş verdiği Yarka'ları 16 haftalık olduğunda tüm aşılarını zamanında yapmış olarak adreslerine kadar getirip teslim etmektedir. Üstelik sevkiyat için ayrı bir ücret almamaktadır. Yarkalarını teslim alan müşteriler satınaldıkları Yarka bedelini "Kapıda Ödeme" yöntemiyle nakit ya da kredi kartıyla ödeyebilmektedirler. Müşterilerine satış sonrası da danışmanlık ve veterinerlik hizmeti vermektedir.

Yarka Üretim Tesisleri, uluslararası standartları yakalayan hizmet kalitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. AFYON YARKA'nın, Yarka Üretim Çiftliklerinde yürüttüğü çalışmalarda profesyonel nitelikteki çalışan ekibinin yanında tam zamanlı ve 7/24 hizmet veren Veteriner Hekimleri de bulunmaktadır.

Ayrıca AFYON YARKA ÇADIR VE PREFABRİK YAPI İMALATI LTD.ŞTİ ismiyle ikinci bir şirketiyle, müşterisinin Tavuk Kümesi taleplerini her ebatta ve her bütçeye uygun değişik malzeme seçenekleriyle, kurulacağı yerin coğrafi ve iklim koşullarını da dikkate alarak ve yapım aşamasında en kaliteli malzemeleri kullanarak gerek Çadır Kümes ve gerekse Prefabrik Sandwich Panel De-Monte Kümes şeklindeki projeleri eğitimli ve tecrübeli personeli sayesinde 1.kalite işçilikle anahtar teslim kurmaktadır. Kümes içi Yemlik, Suluk, Folluk gibi ekipman satışı da yapmaktadır. Folluklar kendi imalatı olup, de-monte gönderilmektedir. Gerçekleştirdiği bu Kümes Projeleri Tarım Bakanlığı'nın Yönetmeliklerine uygun olduğu için Kümes İşletme Numarası alma konusunda Kümes sahibi hiçbir zorlukla karşılaşmamaktadır. AFYON YARKA, Devletimizin zaman zaman Kosgeb, Kırsal Kalkınma Ajansı veya İl Tarım, İlçe Tarım Müdürlükleri vasıtasıyla destek verdiği (Genç Çiftçi Projesi vb.) hibe ya da kredili Projelere çözümler üretmekte, en uygun maliyetle müşterisinin bu Projelerini hayata geçirmektedir.

AFYON YARKA ÇADIR VE PREFABRİK YAPI İMALATI LTD.ŞTİ., Ankara Ostim İvedik Sanayi Bölgesinde 2400 m2 kapalı alanda tamamen öz sermayesi ile Çadır ve Prefabrik Yapı imalatını gerçekleştirmekte ve yurdun her yerine nakliyesini gerçekleştirip, tecrübeli ve kalifiye montaj ekibiyle bu yapıların kurulumunu gerçekleştirmektedir. Kümes Yapının dışında Koyun/Keçi Çadırı, Büyükbaş Çadırı, Küçükbaş Çadırı, Mantar Üretimi Çadırı, Solucan Gübresi Üretimi Çadırı, Sera Çadırı, Saman/Ot Deposu Çadırı, Traktör Garajı Çadırı ve daha birçok amaca hizmet edecek şekilde sağlam ve kullanışlı De-Monte Çadır ve Prefabrik Yapılar imal etmektedir. Rakiplerinden daha kaliteli, daha ekonomik ürünler üretmeyi ilke edinmiş olan AFYON YARKA kısa zamanda müşterilerinin de haklı sevgisini ve güvenini kazanmıştır.

AFYON YARKA bu güne kadar değerli müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden ve dürüstlük ilkesinden asla vazgeçmeden, devletimizin sektörle alakalı koyduğu kural ve yönetmeliklere uygun şekilde ticaretini sürdürmeye devam etmektedir. Bu günlere yürürken istikrarını ve zorluklar karşısındaki mücadelesini hiç bırakmamıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalar yürütmüştür. "Yumurta Tavuğu Satışı" denince Türkiye'de ilk akla gelen firma olması ve bu nedenle çok tercih edilmesinin verdiği haklı gururu taşırken, bundan sonra da aynı ilkelerini koruyarak ve müşterisinin beklentilerini karşılama konusunda yeniliklere açık olarak en üstün hizmeti sunabilmek için bütün ekibiyle gayretle çalışmaya devam edecektir.

Müşterilerimiz bizim sloganımızın yaratıcısıdır. Bizim için derler ki "AFYON YARKA YAPARSA EN İYİSİNİ YAPAR"

AFYON YARKA bu günlere gelmesine katkı sağlayan değerli müşterilerine şükranlarını saygıyla arz  eder. 

2020

AFYON YARKA

Paylaş