AFYON YARKA Tavuk Satışı sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Değişik şehirlerdeki Yarka Yetiştirme Kümeslerinde satış için 400.000 - 500.000 adet Yarka (özellikle Yumurta Tavuğu) yetiştirmektedir. Araç filosunda kendisine ait ve sürekli yenilediği son model 14 adet özel yapım taşıma kafesli sevkiyat araçlarıyla yılın 12 ayı müşterilerinin sipariş verdiği Yarka'ları 16 haftalık olduğunda tüm aşılarını zamanında yapmış olarak adreslerine kadar getirip teslim etmektedir. Üstelik sevkiyat için ayrı bir ücret almamaktadır. Yarkalarını teslim alan müşteriler satınaldıkları Yarka bedelini "Kapıda Ödeme" yöntemiyle nakit ya da kredi kartıyla ödeyebilmektedirler.

Ayrıca AFYON YARKA, müşterisinin Tavuk Kümesi taleplerini her ebatta ve her bütçeye uygun değişik malzeme seçenekleriyle, aynı zamanda kurulacağı yerin coğrafi ve iklim koşullarını da dikkate alarak ve yapım aşamasında en kaliteli malzemeleri kullanarak gerek Çadır Kümes ve gerekse Prefabrik Sandwich Panel Demonte Kümes şeklindeki projeleri eğitimli ve tecrübeli personeli sayesinde 1.kalite işçilikle anahtar teslim kurmaktadır. Gerçekleştirdiği bu Kümes Projeleri Bakanlığın istediği şekilde olduğu için İşletme Numarası alma konusunda Kümes sahibi hiçbir zorlukla karşılaşmamaktadır. AFYON YARKA, Devletimizin zaman zaman Kosgeb, Kırsal Kalkınma Ajansı veya İl Tarım, İlçe Tarım Müdürlükleri vasıtasıyla destek verdiği (Genç Çiftçi Projesi vb.) hibe ya da kredili Projelere çözümler üretmekte, en uygun maliyetle müşterisinin bu Projelerini hayata geçirmektedir.  

AFYON YARKA bu güne kadar değerli müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden ve dürüstlük ilkesinden asla vazgeçmeden, devletimizin koyduğu kural ve yönetmeliklere uygun şekilde ticaretini sürdürmeye devam etmektedir. Bu günlere yürürken istikrarını ve zorluklar karşısındaki mücadelesini hiç bırakmamıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalar yürütmüştür. "Yumurta Tavuğu Satışı" denince Türkiye'de ilk akla gelen firma olması ve bu nedenle çok tercih edilmesinin verdiği haklı gururu taşırken, bundan sonra da aynı ilkelerini koruyarak ve müşterisinin beklentilerini karşılama konusunda yeniliklere açık olarak müşterilerine en üstün hizmeti sunabilmek için bütün ekibiyle gayretle çalışmaya devam edecektir.

Yarka Üretim Tesisleri, uluslararası standartları yakalayan hizmet kalitesinde faaliyetlerini sürdürrmektedir. AFYON YARKA'nın, Yarka Üretim Çiftliklerinde yürüttüğü çalışmalarda profesyonel nitelikteki çalışan ekibinin yanında tam zamanlı ve 7/24 hizmet veren Veteriner Hekimleri de bulunmaktadır.

AFYON YARKA bu günlere gelmesine katkı sağlayan değerli müşterilerine şükranlarını saygıyla arz eder. 

Paylaş